fbpx

לפרוש בכבוד

איך לשרוד את הפרישה הקרובה

עברתם את גיל ה- 50 ואתם מתמלאים בחששות בנוגע לעתיד הפנסיה שלכם? אתם לא יודעים מה גובה הפנסיה שתקבלו, ואם תקבלו בכלל את הזכויות שמגיעות לכם? חוששים שרמת החיים שלכם תיפגע ושלא תוכלו לפרוש בכבוד?

אז החשש שלכם מוצדק!

בעידן הדינאמי שלנו הכל נע בקצב מהיר עד כדי כך שהשוטף פשוט שוטף אותנו והעתיד הכלכלי שלנו מוזנח לטובת כיבוי שריפות יומיומיות. כתוצאה מכך עולה הצורך בהיערכות מתאימה ומוקדמת שתבטיח לכם עתיד טוב יותר, פשוט כי מגיע לכם לחיות בכבוד! תכנון פרישה יבטיח לכם עתיד טוב יותר וברור יותר, בדיוק כמו שאתם מאחלים לעצמכם.

אני מאמין שלכל אדם בישראל מגיע לחיות בכבוד בגיל הפרישה ולקבל את מלוא הזכויות הפנסיוניות שמגיעות לו. בעזרת תכנון פרישה תגיעו לתובנות חשובות ואני יודע בדיוק מה צריך לעשות עבורכם! איך להאיר לכם את הדרך הבטוחה אל עבר העתיד הפנסיוני שלכם; איך להעניק לכם את השקט הנפשי שאתם כל כך זקוקים לו; ואיך תוכלו להבטיח לעצמכם ולמשפחתכם את רמת החיים שמגיעה לכם. אז כן, שלא יהיה לכם ספק תכנון פרישה מוקדם הוא המפתח! רק הוא יעניק לכם את התשובות לגבי הפנסיה העתידית שלכם, הוא זה שיחשוף אתכם לסיכונים שבדרך והוא זה שישפר עבורכם את תנאי החיסכון הפנסיוני באלפי שקלים.

איך אנחנו יכולים לעבוד ביחד

תכנון פיננסי הוליסטי

תכנון פרישה ללקוחות תכנון פיננסי

לקוחות תכנון פיננסי זכאים לקבל כהמשך ישיר לתכנון הפיננסי שלהם גם תכנון פרישה במטרה למקסם את כל הנכסים הפיננסיים שלהם מבחינת תשואה ומינימום מס, שירות זה זמין ללקוחות תכנון פיננסי בלבד.

ייעוץ פרישה ממוקד

ייעוץ פרישה ממוקד

צריכים לקבל החלטה בקשר לכספי פיצויים, צריכים לעשות קיבוע זכויות, רוצים לבדוק שאתם מקבלים את כל הטבות המס ושכל הכספים הופקדו לתכנית הפנסיה שלכם? ייעוץ פרישה חד פעמי ללא ליווי או התחייבות זה בדיוק מה שאתם צריכים!

חוברת פרישה פיטר הוד

חוברת הסברים לפורש/ת

במיוחד עבורכם הפורשים הכנתי חוברת עם כל המידע הרלוונטי שאתם חייבים לדעת לפני שאתם פורשים. המידע והכלים שתקבלו בחוברת זו יסייעו לכם לפרוש נכון ולחסוך אלפי שקלים בתשלומי מס ויותר חשוב להגדיל את הפנסיה.

תהליך תכנון פרישה הוא תהליך אובייקטיבי ובלתי תלוי, שבמסגרתו תקבלו תשובות לכל השאלות שהטרידו אתכם ולא היה לכם את מי לשאול ועם מי להתייעץ. תכנון פרישה הוא תהליך המושתת על יסודות שרואים את טובת הלקוח לפני כל אינטרס אחר.

המשרד מתמחה בפתרונות תכנון וייעוץ פרישה לבעלי שליטה כולל הסדר פנסיה תקציבית לבעלי שליטה, תכנון פרישה לבעלי פנסיה וותיקה, עזיבות עבודה ועוד.

עזיבת עבודה ו/או פרישה לגמלאות, הינן אבני דרך משמעותיות בחייו של היחיד ומשפחתו. השינויים התכופים בחקיקה, במיסוי ובתקנות הפנסיוניות, מעניקים מעמד שונה לכספים שנצברו בתקופות שונות ומשפיעים על הצבירה ואפשרויות המשיכה, שיעמדו לזכותכם במעבר בין מעסיקים ובצאתכם לגמלאות. ניהול ותכנון נכון של הכספים והנכסים העומדים לרשותכם, עשויים לחסוך לכם סכומי כסף רבים במעבר בין מעסיקים, להניב הכנסה גבוהה יותר בצאתכם לגמלאות, ולשפר באופן מהותי את רמת החיים הצפויה לכם.

בתכנון פרישה מקיף נתמקד:

1. ברמת החיים – הוצאות מול הכנסות לפני הפרישה ובפרישה.
2. צרכים שוטפים ומטרות – מימון חופשות/השכלה לילדים/הוצאות מיוחדות/רמת חיים ואיכות חיים.
3. חסכונות פרטיים ופנסיוניים – פנסיה, גמל ביטוחי מנהלים, הון/קצבה/פיצויים.
4. חובות משק הבית – הלוואות ומשכנתאות.
5. ניהול סיכוני בריאות וחיים – בחינת הצורך בביטוחים הקיימים ממקום העבודה או הפרטיים.
6. השקעות – רמת החשיפה של הכספים הפנסיוניים והפרטיים לשוק ההון.
7. היבטי מס בפרישה – מימוש כספי פיצויים/ניצול הטבות ומקלטי מס.

לא מוכנים עדיין להתחייב לתהליך מתמשך?

מוזמנים לפנות אליינו

ייעוץ פרישה ממוקד

מה כולל הייעוץ:

  • איסוף מידע מחברות הביטוח והפנסיה והכנת דוח מצב קיים
  • פגישת ייעוץ להכנת סקר פיננסי (אני מקשיב לצרכים שלכם)
  • הכנת מסמכים לחברות הביטוח, מס הכנסה והגשת דוח ייעוץ
  • פגישת סיכום – אני מגיש לכם את דוח הייעוץ כולל הנחיות לטיפול מול רשויות המס וחברות הביטוח
  • שליחת המסמכים והאישורים לכל הגורמים הרלוונטיים

*ניתן לתאם שיחת ייעוץ ראשונה לבחינת רלוונטיות הייעוץ ללא התחייבות או מחויבות.