fbpx

ביטוח נסיעות לחו``ל

לא טסים בלי ביטוח!

רגע לפני שאתם באוטומט קונים ביטוח דרך קופת חולים או כרטיס האשראי עצרו הכל! ביטוח נסיעות לחו"ל יציל לכם את החיים אם תרכשו את הכיסוי הנכון או ישאיר אתכם חסרי כל אם תרכשו כיסוי לא מתאים. כיום כל חברת ביטוח מציעה ביטוח נסיעות לחו"ל דבר המאפשר לנו לבצע התאמה, כמעט מוחלטת, של הכיסוי לצרכים ולאופי הנסיעה שלכם.

מזל טוב קניתם כרטיס טיסה לחופשה שעליה חלמתם מלא זמן, מה השלב הבא?

כשמדברים על ביטוח נסיעה לחו"ל יש לכם שני סוגים של ביטוחים:

  1. רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל
  2. רכישת ביטוח ביטול מכל סיבה

חשוב להבין שאסור לצאת מהארץ ללא כיסוי ביטוחי, אתם בטוח מביים זאת, עם זאת רבים טסים ללא ביטוח ומסתמכים על ה-"יהיה בסדר". ביטוח נסיעות לחו"ל זה הביטוח שאתם צריכים לעשות ברגע שרכשתם כרטיס טיסה לחו"ל (רוב החברות מאפשרות לרכוש את הביטוח רק חצי שנה לפני הטיסה ויש חברות ביטוח המאפשרות לרכוש כיסוי ביטוחי אפילו שנה מראש).

למה לקנות ביטוח ביום קניית כרטיס הטיסה? כי החל מהרגע הזה אתם מבוטחים (במידה ורכשתם הרחבה) למקרה של ביטול הטיסה כתוצאה של כמה מקרים המצויינים בפוליסה למשל: צו 8 או מוות של אחד מבני המשפחה מקרבה ראשונה או אשפוז המונע מכם לטוס ועוד מקרים רבים כאלה ואחרים שיזכו אתכם בפיצוי כספי מטעם חברת הביטוח. לכן חשוב לעשות את הביטוח הזה ישר עם קניית כרטיס הטיסה (במידת האפשר).

טבלת השוואה בסיסית שתיתן לכם תמונה רחבה על הביטוח

אם רכשתם בעבר ביטוח נסיעות לחו"ל באחת החברות האלה או שברצונכם לרכוש את הביטוח עכשיו באפשרותכם ללחוץ על תמונה של אחת מחברות הביטוח ולרכוש את הביטוח תוך כמה רגעים. באפשרותכם גם להיכנס ולבצע השוואות בין הביטוחים ומחירים מוצעים, בכל מקרה תמיד ניתן לצלצל 03-6328880.

לרכישה מידית של הביטוח לחצו על אחת התמונות

השוואת ביטוחי נסיעות לחו"ל
מגדלפספורטכארדהפניקסשירביטהראל
גבול אחריות5,000,000 $5,000,000 $5,000,000 $1,600,000 $2,500,000 $
החמרה למצב רפואי350,000 $350,000 $500,000 $250,000 $350,000 $
תרופות שלא במסגרת אשפוז בחו"ל1,500 $כלול בתקרת גבול אחריות המבטחעד סכום הביטוח המירבי500 $500 $
ביטול/קיצור נסיעה6,000 $4,000 $6,000 $6,000 $5,000 $
חבות כלפי צד ג'100,000 $100,000 $250,000 $250,000 $150,000 $
השתתפות עצמיתאיןאין בעת שימוש בכרטיסאין50 $50 $
כבודה2,500 $2,500 $2,500 $2,250 $2,250 $
טיפול חירום בשיניים1,500 $550 $עד הסכום הביטוח המירבי500 $400 $

מה ההבדל בין החברות השונות?

יש כמה הבדלים עיקריים, ניתן לראות זאת בטבלה המפרטת את גובה הכיסויים הביטוחיים אך זה לא הכל. לכל חברת ביטוח יש חיתום שונה, כך למשל חברה אחת יכולה לקחת תוספת של 100$ עבור הרחבה למצב רפואי קודם וחברה אחרת יכולה לקחת רק 50$ וחברה שלישית יכולה להגיד שזה בכלל לא מעניין אותה ואין צורך בתוספת. כמו כן יש לשים לב לאיכות הכיסויים מבחינת הפיצוי ולא פחות חשוב אופן ההתאמה של הביטוח לצרכים שלכם בטיול. זה מפתה ללכת לחברה שאתם מכירים או לכזאת שנותנת את המחיר הזול ביותר, עם זאת תתייחסו לביטוח הזה כביטוח מציל חיים! לדבר כזה אין מחיר גבוה מידי או נמוך מידי.

הצהרת בריאות בביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ביטוח לכל דבר ולכן מצריך חיתום רפואי (חברת הביטוח יכולה להתנער מתשלום הביטוח במידה ויתגלה שהמבוטח שיקר או לא גילה עניין מהותי בנוגע למצב בריאותו), כתוצאה מכך רבים טועים כאשר חושבים שאם הם עושים ביטוח נסיעות לחו"ל דרך קופת החולים אזי המצב הרפואי ידוע לחברת הביטוח. זה ממש לא המקרה, כאשר עושים ביטוח נסיעות לחו"ל דרך קופת החולים, קופת החולים אינה מעבירה את המידע הרפואי לחברת הביטוח. קופת חולים משמשת כמתווך לעניין רכישת הביטוח ותו לא, האחריות למסור מידע חלה עליכם. לכן ישנה חשיבות רבה לדווח ולעבור הליך חיתומי מלא (מילוי הצהרת בריאות) בהתאם לנדרש. שימו לב יש חברות מחמירות יותר ויש חברות מחמירות פחות (לדוגמא יש חברות ביטוח ששואלות האם היה אשפוז בחצי שנה אחרונה ויש כאלה ששואלות האם היה אשפוז בשלושת החודשים האחרונים, זה משפיע על החיתום הרפואי וגם מחיר הביטוח יכול להשתנות בהתאם בין חברה לחברה).

מוזמנים לפנות אליינו

שאלות נפוצות

בעת רכישת הביטוח תינתן לך במעמד הרכישה אפשרות לרכישת כיסוי מורחב למקרים בהם הנסיעה תבוטל מסיבות לא צפויות המזכות בהחזר כספי. במידה ורכשת כיסוי זה, הזכאות להחזר תהיה בגין תשלומים ששילמת מראש עבור הנסיעה או שעליך לשלם ואינם מוחזרים לך כדוגמת כרטיס טיסה, הוצאות לינה ורכב שכור.  יש לשים לב ההרחבה יכולה להיות שונה בין חברה לחברה.

כן, חשוב לציין שאת בהריון. בכל חברות הביטוח ניתן לבטח עד שבוע 32 להריון. כמו כן יש לשים לב ולהתייחס למקרים של הריון בסיכון!

תלוי. יש חברות ביטוח שדורשות 6 חודשים נקיים (מבחינת מצב בריאות) ויש שדורשות פחות. לכן חשוב לבחון ולהתייחס לכל מצב באופן מעמיק ולגופו של עניין ולהתאים את הפוליסה הטובה ביותר.

חשוב להבין שתאונות אישיות בביטוח נסיעות לחו"ל מכסה אתכם בשני מצבים בלבד – מוות מתאונה ונכות מתאונה. ישנה טעות נפוצה שאנשים מתבלבלים בין ביטוח תאונות אישיות שיש להם לבין ביטוח תאונות אישיות בביטוח נסיעות לחו"ל. בביטוח נסיעות לחו"ל מדובר על פיצוי כספי חד פעמי בלבד במידה והמבוטח מת או הפך לנכה כתוצאה מתאונה בחו"ל.

בוודאי, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל חייבת להתחיל ביום יציאתך מהארץ ולהיות פעילה עד ליום חזרתך ישירות לביתך.

ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה מכסה אתכם מיום רכישת כרטיס טיסה ועד 12 שעות לפני הטיסה. לעומת זאת, ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה אתכם מרגע שיצאתם מהבית ועד שחזרתם ארצה.

עם רכישת פוליסת ביטוח לנסיעות לחו"ל תקבלו העתק פוליסה לכתובת הדוא"ל שמסרתם ובה יהיו מפורטים כל מספרי החירום הפעילים 24/7.

בעת ביצוע הרכישה באמצעות סוכן הביטוח שלך או באמצעות המערכת באופן ישיר תתבקשו לענות על שאלות בנוגע למצבכם הרפואי. בהתאם לתשובותיכם תקבלו הנחיות בנוגע להמשך תהליך רכישת הביטוח. בחלק מהמקרים תצטרכו לרכוש הרחבה למצב רפואי קודם. יש לשים לב! הכיסוי הבסיסי אינו מכסה הוצאות רפואיות בגין מצב רפואי קודם, הכיסוי ניתן רק למי שרכש את ההרחבה.

במידה וברצונך להגיש תביעה במסגרת הביטוח, תוכל/י להשתמש במערכת להגשת תביעות שיש בכל חברת ביטוח או באמצעות פנייה לסוכן הביטוח שלך.

בעת הצטרפותך לביטוח נסיעות לחו"ל תינתן לך האפשרות לרכוש הרחבה לענפי ספורט אתגרי הנחשבים למסוכנים במיוחד. רשימת הענפים משתנה בין חברה לחברה ובאפשרותך לצפות ברשימה באתר של חברת הביטוח.